6.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs na "Najlepszy Produkt Turystyczny"

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny” organizowanym przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną oraz Polską Organizację Turystyczną.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich promocja. Najlepsze produkty mają szansę otrzymania Certyfikatu POT, oraz nagrody którą jest kampania promocyjna produktu prowadzona na rynku polskim i zagranicznym przez POT. Na etapie regionalnym najciekawsze propozycje z województwa podkarpackiego zostaną uhonorowane Certyfikatem Regionalnym oraz będą promowane przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną jako wizytówka Województwa Podkarpackiego.

Zgłoszenia do etapu regionalnego będą przyjmowane do dnia 16 sierpnia 2013 r.

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie http://www.podkarpackie.travel
Dodatkowych informacji udziela p. Marta Wawrejko, tel. 17 852 00 09,
e-mail:
 

DOTNULL

PDFNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl