10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP) już działa.

      Z dniem 1 lipca 2013r. Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił nową usługę pn.: Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP), który jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane     o ich leczeniu i finansowaniu, gromadzone od 2008r.

       Każdy obywatel RP będzie miał możliwość nieodpłatnego wglądu we własne dane dotyczące deklaracji podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia uzdrowiskowego, leczenia szpitalnego, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, rehabilitacji leczniczej, profilaktycznych i edukacyjnych programów zdrowotnych i kolejek oczekujących. W portalu można uzyskać również informacje o systemie opieki zdrowotnej oraz o miejscach udzielania świadczeń w ramach umów podpisanych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

Więcej informacji na temat Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP) na stronie: https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl