10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dwie inwestycje z Przemyśla nagrodzone

26 czerwca br. w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego odbyła się Gala finałowa konkursu „Budowa Roku Podkarpacia 2012". Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu znalazły się  dwie przemyskie inwestycje zakończone w ubiegłym roku: "Modernizacja Zamku Kazimierzowskiego wraz z rewitalizacją Parku Miejskiego", za którą Miasto otrzymało wyróżnienie honorowe oraz "Most główny podwieszony wraz z estakadami dojazdowymi w Przemyślu" zgłoszony przez projektanta obiektu Promost Consulting w kategorii Drogowe obiekty mostowe i wyróżniony nagrodą pierwszego stopnia. W imieniu Prezydenta Miasta wyróżnienie za modernizację Zamku Kazimierzowskiego odebrał Zastępca Prezydenta Wojciech Błachowicz, który także w krótkiej prezentacji przedstawił naszą inwestycję. 

Organizatorami Konkursu są stowarzyszenia naukowo-techniczne działających w sferze budownictwa: Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Rzeszowie, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Rzeszowie, Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Zarząd Oddziału Podkarpackiego oraz Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej Oddział Rzeszowsko - Lubelski.

Zapraszamy do zapoznania ze wszystkimi nagodzonymi obiektami zaprezentowanymi

w katalogu "Budowa Roku Podkarpacia 2012"

 

zdjęcia: portal internetowy PDK OIIB

JPGGala Konkursu

JPGGala Konkursu

JPGWyróżnienie honorowe dla "Modernizacji Zamku Kazimierzowskiego wraz z rewitalizacją Parku Miejskiego"

JPGGala Konkursu

JPGGala Konkursu

JPGNagrodzeni w Konkursie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl