1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dobra wiadomość dla miłośników Nordic Walking

W naszym mieście powstały dwie trasy Nordic Walking w ramach projektu Nordic Walking Park Przemyśl.

Trasa czerwona w formie pętli o długości prawie 7 km prowadzi z Parku Zamkowego przez Wzgórze Trzech Krzyży i Zniesienie, ulicami: Grochowską, Kruhelską, Sanocką do Parku Zamkowego.

Dłuższa i wymagająca dobrej kondycji fizycznej jest trasa czarna w formie pętli o długości 11,5 km. Zaczyna się ona na Osiedlu Kmiecie i prowadzi przez Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II, ulicami: 22 Stycznia, Bolesława Chrobrego, przez Winną Górę i Park Zasański, ulicami: Paderewskiego i Bielskiego do Osiedla Kmiecie. Trasy są oznakowane charakterystycznym „ludzikiem” z kijkami, ustawiono przy nich także sześć tablic z przebiegiem trasy, zestawami ćwiczeń i punktami pomiaru tętna.

Przemyskie trasy otrzymały Certyfikat Tras nadany przez Polską Federację Nordic Walking.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl