19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Dobre wsparcie na starcie” w SP 5 - spektakl teatralny pt.: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Stało się już tradycją, że kółko muzyczno teatralne „Wiolinki”  ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Przemyślu swoimi występami uświetnia „Rodzinne spotkania z bajką”. I tak w poniedziałkowe popołudnie 3 czerwca został zorganizowany kolejny spektakl – miniatura teatralna pt.: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Przedstawienie przygotowano na podstawie baśni autorstwa braci Grimm.  W bajce pojawiły się postaci uosabiające czarne charaktery, jednak, jak to w bajkach, wszystko skończyło się szczęśliwie.

Dzieci za swój występ zostały nagrodzone oklaskami. Spektakl powstał w ramach projektu systemowego pt.: „Dobre wsparcie na starcie indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Przemyśl” we współpracy ze świetlicą Szkoły Podstawowej nr 5.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl