8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpłatne szkolenie dla branży gastronomicznej w ramach projektu "Mistrzowie Kuchni"

Fundacja Educare et Servire z Dębicy oraz firma EVACO Sp. z o.o. z Krakowa przygotowały cykl bezpłatnych szkoleń gastronomicznych w ramach projektu „Mistrzowie Kuchni” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt jest skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw prowadzących działalność związaną z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi na terenie województwa podkarpackiego oraz ich pracowników wykonujących pracę w strukturach organizacyjnych tych firm na stanowisku kucharz/ka, szef/owa kuchni, personel kuchenny zajmujący się przygotowaniem potraw. Przedsiębiorstwo musi posiadać prawo do otrzymania pomocy de minimis, natomiast pracownik musi być zatrudniony na umowę o pracę, posiadać wykształcenie kierunkowe i minimum roczne doświadczenie zawodowe oraz nie posiadać certyfikatu czeladniczego w zawodzie kucharz.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Program szkoleń obejmujący 80 godzin szkoleniowych prowadzonych przez znakomitych trenerów zapewnia zapoznanie się z nowymi trendami sztuki kulinarnej oraz z nowoczesnym sprzętem gastronomicznym.

W ramach projektu zostaną zrealizowane trzy edycje szkoleń: wrzesień – grudzień 2013, listopad 2013 – marzec 2014, luty – czerwiec 2014. Rekrutacja trwa.

Szczegółowych informacji o projekcie udziela:

Magdalena Stusińska-Krywalska

tel. 501 059 753

e-mail:

www.mistrzowiekuchni.com.pl

JPGNULL (639,33KB)

JPGNULL (639,33KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 27-06-2013 11:16
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-07-2013 09:01