12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Weź udział w biegu ulicznym pod hasłem "Przemyska Dycha"

Na ulicach Przemyśla z miesiąca na miesiąc widać coraz więcej biegających osób. Malownicze zakątki miasta i okolic stwarzają wspaniałe możliwości by spędzać czas truchtając dla relaksu, spalając w biegu kalorie lub intensywnie trenując do zawodów. Wszystkich biegających i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem biegowej przygody zapraszamy do udziału w I Przemyskim Biegu Ulicznym na dystansie 10 kilometrów.
Impreza biegowa pod nazwą: „Przemyska Dycha”, odbędzie się już 15 września bieżącego roku w ramach obchodów Przemyskiego Święta Ulic. Wszystkich chętnych zapraszamy na linię startu o godzinie 15:00 przy Przemyskim Rynku. Głównym organizatorem biegu jest Stowarzyszenie dla Przemyśla REGIA CIVITAS, Przemyski Klub Biegacza oraz POSiR.
Dla najszybszych biegaczy i biegaczek przewidziane są atrakcyjne nagrody, także w poszczególnych kategoriach wiekowych. Dodatkowe nagrody zostaną przyznane najszybszym mieszkańcom Przemyśla. Rywalizacja nie jest jednak głównym celem „Przemyskiej Dychy” – mamy nadzieję, że przekonamy mieszkańców Przemyśla i całego regionu do tego, że bieganie jest atrakcyjną formą aktywności fizycznej a udział w biegach masowych może być wspaniałą przygodą. Nie ważne więc z jakim czasem uczestnicy dobiegną do mety, lecz to że ukończą bieg. Wszyscy uczestnicy, którzy przekroczą linię mety otrzymają pamiątkowy medal oraz koszulkę biegową. 
Osoby chętne do udziału w biegu mogą zapisywać się za pośrednictwem formularza na stronie www.czasomierzyk.pl/zapisy2013/przemyskadycha/ dla zapisujących się w czerwcu opłata startowa jest niższa! Wszelkie szczegółowe informacje, w tym regulamin biegu, znaleźć można na stronie internetowej www.przemyskadycha.pl 
Zapraszamy wszystkich biegaczy do udziału w imprezie, a wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic do aktywnego kibicowania uczestnikom biegu na całej trasie biegu oraz na linii mety. 
 

PDFPobierz Regulamin Biegu Przemyska Dycha (97,93KB)

JPGNULL (238,36KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 19-06-2013 10:46
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 22-07-2013 08:46