16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Poszukiwani uczestnicy projektu Klub Młodych Liderów

Jesteś aktywny, chcesz działać dla dobra ludzi i miejsca, w którym mieszkasz. To już połowa!
Zgłoś się do projektu Klub Młodych Liderów.
Nadszedł czas żeby coś zmienić!


Do udziału w projekcie zapraszamy osoby, dla których wolontariat jest czymś więcej niż tylko sposobem na zabicie nudy, z którą po prostu nie można już wytrzymać, a własny rozwój stawiają na pierwszym miejscu.
Jeżeli masz od 18 do 26 lat, mieszkasz w województwie lubelskim, podkarpackim lub małopolskim, chcesz realizować własne działania, nauczyć się pozyskiwać wsparcie, nawiązać nowe kontakty i przyjaźnie, stać się częścią czegoś ważnego i przede wszystkim odnieść sukces, aplikuj! Klub Młodych Liderów powstał z myślą o tych, którzy chcą coś zmienić w najbliższym otoczeniu, tylko nie bardzo wiedzą jak się za to zabrać!

Poszukujemy 28 aktywnych uczestników, którzy po tygodniowych warsztatach w Nowym Sączu (w terminie od 28 VII do 3 VIII 2013 r.), staną na czele 14 Klubów Młodych Liderów. Zadaniem Klubów będzie realizacja własnych działań, na które przeznaczono dofinansowanie w wysokości 3 000 zł. Działania mogą być dowolne, muszą jednak odpowiadać na potrzeby ludzi i miejsc, w których mieszkacie! Projekt kończy wizyta studyjna – uczestnicy odwiedzą wszystkie grupy KML, zakończona targami w Jarosławiu. Targi KML będą okazją do podzielenia się doświadczeniami, zainspirowania pomysłami i zachęcenia innych do pracy na rzecz społeczeństwa obywatelskiego.

Żeby zgłosić się do udziału w projekcie wystarczy wejść na stronę www.liderzy.org i wypełnić elektroniczną ankietę rekrutacyjną, znajdującą się w zakładce Zgłoś się! Do ankiety należy dołączyć skany dokumentów potwierdzających dotychczasową działalność społeczną, np. listów referencyjnych, zaświadczeń o wolontariacie. Na zgłoszenia czekamy do 7 lipca 2013 roku. O zakwalifikowaniu do projektu będzie decydować motywacja i chęć realizacji własnych działań dla dobra innych. Ostateczna lista uczestników zostanie opublikowana na stronie internetowej do 14 lipca 2013 roku. O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie uczestnicy zostaną poinformowani także e-mailowo.
Projekt został dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich dlatego udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów, w tym kosztów dojazdu.

Jeżeli macie dodatkowe pytania lub chcecie zdobyć więcej informacji?
Piszcie lub zadzwońcie - odpowiemy i pomożemy!

Łukasz Zagrobelny     e-mail:    poczta@liderzy.org    tel. 793 577 794
Marlena Dudek          e-mail:    poczta@liderzy.org    tel. 504 591 221

Zapraszamy!


 

JPGNULL (55,93KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 18-06-2013 14:35
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 25-11-2013 14:16