7.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rowerem z Kałusza do Przemyśla i Gorlic

Około 30 rowerzystów z ukraińskiego Kałusza gościliśmy w naszym mieście w czwartkowe popołudnie 13 czerwca. Byli to uczestnicy rajdu rowerowego "Kałusz - Unia Europejska - Gorlice", a w tej grupie znaleźli się samorządowcy z Merem Kałusza Ihorem Nasalikiem, urzędnicy miejscy, a także mieszkańcy tego ukraińskiego miasta. Jak powiedzieli sami uczestnicy rajdu, udział w nim jest dla nich formą ciekawego spędzenia czasu, promocji zdrowego trybu życia, a przy okazji także podkreślenia europejskich aspiracji Ukrainy.

Rowerzystów na Rynku przywitał oczywiście przemyski Szwejk, a także Naczelnik Wydziału Sportu i Turystyki Zbigniew Rużycki reprezentujący Prezydenta Miasta Przemyśla. Rajd zakończy się 16 czerwca w partnerskim mieście Kałusza - Gorlicach.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl