2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Akcja Domy Pozytywnej Energii 2013 roku

„Akcja Domy Pozytywnej Energii 2013 roku”

 

Miło nam poinformować, że placówka opiekuńczo-wychowawcza „Nasza Chata” Domy dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom w Przemyślu przy ul. Rosłońskiego 36 i Dom w Ostrowie zostały półfinalistami 9 edycji projektu Domy Pozytywnej energii, organizowanego przez Fundację TAURON.

W tym roku tematem przewodnim akcji adresowanej do dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych jest bezpieczne spędzenie czasu.

Domy Pozytywnej Energii to strategiczny projekt z obszaru zaangażowania społecznego  Grupy Tauron Polska Energia. Dzięki projektowi w poprzednich latach kilkadziesiąt placówek otrzymało nagrody finansowe, które przysłużyły się ich rozwojowi i poprawie warunków życia  podopiecznych

            Do udziału w akcji zaproszono niemal 200 placówek z województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Do tegorocznej akcji zgłosiło się łącznie 87 placówek, mając w sumie 3 tys. podopiecznych. W tym 10 z województwa podkarpackiego.

Spośród półfinalistów kapituła Akcji wybierze pięciu zwycięzców – po jednym z każdego województwa.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!!!

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl