2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent wziął udział w IV Kongresie Regionów w Świdnicy

W dniach 11-13 czerwca br. w Świdnicy odbył się IV Kongres Regionów, który jest ważnym forum wymiany wiedzy i doświadczeń przez przedstawicieli różnych środowisk. W trakcie Kongresu przedstawiane zostały praktyczne rozwiązania, z których mogą skorzystać polskie samorządy. To także przyczynek do rozmów samorządowców z biznesem, organizacjami samorządowymi i pozarządowymi oraz przedstawicielami ministerstw i agend rządowych.
 
W wydarzeniu udział wziął Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Prezydent wziął udział w sesjach dotyczących między innymi: nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej w kontekście tworzenia wszechstronnych warunków dla rozwoju i wzmacniania potencjału samorządów. Robert Choma uczestniczył również w innych panelach dyskusyjnych dotyczących nowoczesnego zarządzania w samorządzie oraz zwiększania udziału mieszkańców w życiu publicznym. 
 
IV Ogólnopolski Kongres Regionów zorganizowany został przez: Ringier Axel Springer Polska (wydawca m. in. Newsweeka, Forbesa, Faktu) i miasto Świdnica, a Patronat Honorowy nad Kongresem Regionów objął prezydent RP Bronisław Komorowski.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl