19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odkryliśmy EDEN w Żyrardowie

W dniach 21-23 maja br. w Żyrardowie odbyły się warsztaty dla laureatów i wyróżnionych we wszystkich edycjach konkursu Komisji Europejskiej na Najlepsze Europejskie Destynacje EDEN. Organizatorem spotkania była Polska Organizacja Turystyczna, koordynator konkursu w Polsce oraz Urząd Miasta Żyrardowa, zwycięzca konkursu w 2011 roku.

Jak już informowaliśmy w tegorocznej edycji Konkursu na Najlepszą Europejską Destynację Turystyczną - EDEN nagrodę główną otrzymało Miasto Turystyczne – Twierdza Przemyśl. Nasze Miasto na spotkaniu reprezentował Naczelnik Wydziały Sportu i Turystyki Zbigniew Rużycki.

Szkolenie miało charakter zajęć teoretyczno-warsztatowych. Pierwszego dnia uczestnicy wzięli udział w szkoleniu „Jak zaistnieć na facebooku?” oraz odbyła się prezentacja e-booka –  multimedialnego opisu dotychczasowych laureatów konkursu, przygotowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

Drugiego dnia szkolenie przeprowadziła firma Best Palace – Europejski Instytut Marketingu Miejsc. Część teoretyczną poświęcono na omówienie takich zagadnień jak: marketing terytorialny, nowe trendy w komunikacji marketingowej oraz marce terytorialnej. Cześć warsztatowa dotyczyła współpracy w ramach sieci, programowaniu wspólnych przedsięwzięć promocyjnych oraz kreowaniu synergicznemu marki dla całej sieci EDEN.

Spotkanie w Żyrardowie uświetniła obecność Pani Fraces Taylor – koordynatorki rozwoju sieci EDEN w Irlandii, najszybciej rozwijającej się i najlepiej funkcjonującej sieci w Europie.  Fraces Taylor na przykładzie Irlandii omówiła wspólne działania podejmowane na rzecz promocji sieci.

Dzięki aktywnej współpracy udało się zaplanować wspólne działania na przyszłość o których na bieżąco będziemy informować na stronach www.edenpolska.pl

Zarówno gościowi zagranicznemu jak i wszystkim uczestnikom warsztatów klimat Żyrardowa na długo zostanie w pamięci.

Zapraszamy do zapoznania się ze e-bookiem:

wersja polska 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja angielska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: Polska Organizacja Turystyczna

Opublikował:  | Data publikacji: 06-06-2013 12:36
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-07-2013 09:01