9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Czuwaj Oldboys tym razem poza podium

W Krakowie w dniach 31 maja – 1 czerwca odbyły się II Mistrzostwa Polski Weteranów w piłce ręcznej mężczyzn w kategoriach +35 oraz +45 lat. Wystartowało czternaście zespołów, po siedem w każdej kategorii.

Był to bardzo ciężki i wyczerpujący turniej, wracamy tym razem bez medalu. Znaleźliśmy się w gronie trzech zespołów z dorobkiem 8 punktów, które walczyły o srebrny i  brązowy medal w kategorii Masters +45, niestety zabrakło jednej bramki! Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce i jesteśmy nieco rozczarowani, tym bardziej, że  jako jedyni pokonaliśmy zwycięzców turnieju tj. ekipę z Krakowa.  Bardzo dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym już drugi raz mogliśmy uczestniczyć w tym turnieju - Kazimierz Wiśniowski

Wyniki:
Czuwaj Przemyśl – Górnik Złotoryja 7:6
Zagłębie Lubin – Czuwaj Przemyśl 9:10
Czuwaj Przemyśl – SDFP Kraków 8:7
Śląsk-Łaziska – Czuwaj Przemyśl 11:6
Czuwaj Przemyśl – Szczecin Polska 5:7
Łódź – Czuwaj Przemyśl 5:10

Kolejność końcowa: 1. SDFP Kraków, 2. Śląsk-Łaziska, 3. Szczecin, 4. Czuwaj Przemyśl, 5. Łódź, 6. Zagłębie Lubin, 7. Górnik Złotoryja.

Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz - Roman Krakowski (Kraków), najlepszy zawodnik – Kazimierz Wiśniowski (Czuwaj), najskuteczniejszy zawodnik – Włodzimierz Stawicki (Łódź)

Skład Czuwaju:
 
1    Kulik Antoni
12    Zapiór Piotr
  4    Batko Andrzej
  5    Cichoński Marek
10    Dudek Artur
  2    Dzimira Zdzisław
  6    Kalinowski Marek
  8    Wojciechowski Jan
13    Tyter Dariusz
  7    Tkaczyk Janusz
  9    Wanat Wiesław
11    Wiśniowski Kazimierz

 

Źeródło:
Kazimierz Wiśniowski

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl