-4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W dniu 29.05.2013 r. specjalnie dla mam uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemyślu został zorganizowany trening z nordic walking.

Pretekstem do zapoznania mam z tą nowatorską formą aktywności ruchowej był Dzień Matki. Uczniowie wraz z nauczycielem w-f instruktorem nordic walking Andrzejem Makarą wpadli na pomysł aby wyrwać mamy od codziennych obowiązków i zaktywizować je do ruchu na świeżym powietrzu. Pomysł był strzałem w dziesiątkę o czym świadczy wysoka frekwencja podczas treningu oraz wyrażenie przez mamy chęci uczestnictwa w kolejnych zajęciach. Na zakończenie każda mama otrzymała pamiątkową koszulkę z napisem "Super Mama".  W szkole Podstawowej Nr 1 w Przemyślu uczniowie realizują innowacyjny program z Nordic Walking, którego pomysłodawcą jest nauczyciel w-f Andrzej Makara. Uczniowie  biorą udział w zajęciach w ramach lekcji w-f oraz w dodatkowych zajęciach, rajdach i zawodach organizowanych na terenie naszego miasta przez instruktorów tej dyscypliny Roberta Bala i Andrzeja Makarę.   

Galeria zdjęć z treningu: 
https://picasaweb.google.com/sp1przemysl/DzienMatkiZNW29052013R02

 

Źródło:
Andrzej Makara

 

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl