18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezentacja dwóch inwestycji miejskich

Dwie inwestycje, które niedługo powstaną w naszym mieście, zostały zaprezentowane mieszkańcom na spotkaniu w "Piwnicy Artystycznej pod Niedźwiadkiem", które odbyło się w środowe popołudnie 29 maja br. Przedstawione zostały informacje na temat drugiej części drogi obwodowej, a także przemyskiego odcinka Tras Rowerowych Polski Wschodniej, ze wzbudzającą szczególne zainteresowanie kładką pieszo - rowerową przez rzekę San. 

Prezentacje przedstawiali Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Jacek Cielecki oraz Naczelnik Wydziału Inwestycji Leszek Strojny, a na pytania i wątpliwości zebranych odpowiadał także Prezydent Robert Choma oraz jego Zastępcy. Dyskusja dotyczyła nie tylko głównych tematów spotkania, ale także wielu innych trwających, bądź planowanych inwestycji w naszym mieście.

Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami, które zamieszczamy poniżej. Znajdą Państwo w nich informacje o przebiegu obwodnicy i trasy rowerowej, finansowaniu oraz terminach. Bardzo dobrą i ważną  informację w trakcie spotkania przekazał  Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Jacek Cielecki - dzięki staraniom Prezydenta Miasta udało się zwiększyć kwotę dofinansowania przeznaczoną na budowę drogi obwodowej z przewidywanych i pokazanych w prezentacji 69% do 85%.

Prezentacja: Budowa drogi obwodowej Miasta Przemyśla

łaczącej drogę krajową Nr 28 z drogą wojewódzką Nr 885 

Prezentacja: Trasy rowerowe Polski Wschodniej

 

Zapraszamy także do obejrzenia wideo wizualizacji drogi obwodowej

 

JPGNULL (1,60MB)

JPGNULL (1,55MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 31-05-2013 09:56
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:41