16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogólnopolska Noc Profilaktyki

Ogólnopolska Noc Profilaktyki to inicjatywa zaproszenia WSZYSTKICH do NARODOWEGO ZRYWU WOLNYCH SERC. Serc wolnych od uzależnień i przemocy. To bardzo ważne spotkanie różnych pokoleń i środowisk we wspólnej sprawie chronienia dzieci i młodzieży przed narkotykami i agresją.

Strategiczne działanie idei tego ZRYWU nic nie kosztuje. Ważne jest to, aby jak najwięcej Polaków zatrzymało się 22 czerwca 2013 roku, punktualnie o godz. 16.00 tylko na 60 sekund i wspólnie w całym kraju wykonało gest bicia WOLNYCH SERC.

Społeczność PaT tworzą uczniowie szkół ponadpodstawowych i studenci, którzy działają w młodzieżowych grupach PaT ogólnopolskiego programu Komendy Głównej Policji prowadzonego od 8 lat pod nazwą „Profilaktyka a Ty”. Młodzieżową społeczność PaT wspierają ich rodzice, wychowawcy,  pedagodzy, a także samorządowcy i policjanci. Grupy PaT działają w prawie 100 miastach, powiatach i gminach naszego kraju.

PDFNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl