10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Życzenia na dzień samorządowca.

27 maja świętujemy Dzień Samorządu Terytorialnego. Życzenia z z tej okazji na ręce władz samorządowych, w tym Prezydenta Miasta  Przemyśla Roberta Chomy, złożyła Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska.

"W tym dniu zwracamy szczególną uwagę na ogrom pracy dokonanej dla lokalnych społeczności przez miescowe samorządy. Pracy, bez której trudno sobie wyobrazić obraz dzisiejszej Polski. Dzięki Waszemu wysiłkowi i zaangażowaniu w działalność na rzecz >>małych ojczyzn<<, ostatnie lata stały się dla naszego kraju czasem wzmożonego rozwoju lokalnego i budowy społeczeństwa obywatelskiego.

Pragnę Wam dziś, Drodzy Samorządowcy, podziękować za dotychczasową codzienną pracę, podejmowane decyzje oraz poświęcenie, z jakim służycie naszemu społeczeństwu."

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl