2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Raport "Współpraca w obszarze kultury - samorządy, publiczne instytucje kultury, organizacje pozarządowe"

Stowarzyszenie Klon/Jawor na przełomie 2012 i 2013 roku w ramach projektu "Ku lepszej współpracy. Badanie potrzeb i oczekiwań organizacji kultury, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji kultury w zakresie ich wzajemnej współpracy na rzecz realizacji zadań publicznych w obszarze kultury" opracowało Raport "Współpraca w obszarze kultury-samorządy, publiczne instytucje kultury, organizacje pozarządowe".
Raport wskazuje na potrzeby i oczekiwania wszystkich zaangażowanych w tę współpracę podmiotów. Zawiera też praktyczne rekomendacje dotyczące partnerstwa publiczno-społecznego na polu kultury.
Raport dostępny jest w portalu ngo.pl: wiadomosci.ngo.pl/static/raport_kultura/
lub w wersji do druku: wiadomosci.ngo.pl/files/wiadomosci.ngo.pl/public/civicpedia/kultura.pdf

 

Zachęcamy do zapoznania się z treścią Raportu.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl