4.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Noc Otwartych Zabytków"

Stowarzyszenie Projekt: Polska zaprasza w dniu 24 maja br. do udziału w ogólnopolskiej akcji "Noc Otwartych Zabytków". Tego samego dnia w 10 miastach Polski (Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Nysie, Poznaniu, Przemyślu, Opolu, Warszawie i Wrocławiu) o godzinie 19:00 odbędą się zabytkoznawcze gry miejskie połączone z maratonem "otwierania" zabytków, czyli uaktualniania bazy zabytków oraz dodawania zdjęć, tras spacerowych i ciekawostek.
Dzięki tej akcji chcemy pokazać, że obcowanie z lokalnymi dobrami kultury może być nie tylko łatwe i przyjemne, ale może posłużyć celom edukacyjnym i turystycznym.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zwiedzania a następnie wspólnego „czyszczenia rejestru zabytków” –  jeśli możecie zabierzcie ze sobą komputery! W Przemyślu widzimy się w Rynku Starego Miasta o 19:00!


Koordynator lokalny „Otwartych Zabytków”: Katarzyna Kraska, tel. 666-572-597.

 

Szczegóły akcji w załączeniu.


 

DOTOtwarte Zabytki

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl