1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zgłoszenie Miasta Przemyśla do XIX edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2013

W  dniach od 26 maja do 1 czerwca (od Dnia Matki do Dnia Dziecka) odbywa się kolejna już 5 edycja Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XIX Sportowy Turniej Miast i Gmin. Niezmiennie głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby naszych obywateli, szczególnie tych którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

W ubiegłorocznym IV Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich - XVIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2012 sklasyfikowano 382 miasta i gminy, ujęte w zależności od liczby mieszkańców w 6-ciu grupach. Łącznie w imprezach turniejowych wystartowało ponad 1,7 mln osób.


Organizator:
Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich
ul.Wspólna 61
00-687 Warszawa  
tel./fax (22) 825 85 88, 825 11 13
e-mail:

W załączeniu znajduje się zgłoszenie Miasta Przemyśla do w/w turnieju oraz lista imprez.

DOTNULL

XLWNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl