10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

39. Bieszczadzki Wyścig Górski – Grzegorz Musz staje na podium!

Inauguracja tegorocznego sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski rozpoczęła się od 39. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego rozgrywanego w Załużu. Niezwykle kręta trasa licząca 4688 metrów stała się areną zmagań najlepszych polskich oraz słowackich kierowców wyścigowych. Choć najszybszym zawodnikiem podczas całego weekendu wyścigowego był Robert Steć jadący Lolą T 96/50 – bolidem Formuły 3000 a największe owacje wśród kibiców zbierał Josef Beres prowadzący blisko 800 konne Audi Quattro S1, to rywalizacja we wszystkich klasach była niezwykle emocjonująca.
Podobnie było w klasie A-2000, w której trzecie miejsce wywalczył Grzegorz Musz. Dla zawodnika PSB Mrówka Erem Rally Team wspieranego przez Tytan, Satyn, Bolix, PBS Bank, Vander oraz Prezydenta Miasta Przemyśla zawody w Załużu były pierwszym tegorocznym występem oraz pierwszym startem z nową, skróconą skrzynią biegów. Choć Grzegorzowi Muszowi nie udało się powtórzyć zeszłorocznego zwycięstwa, to start w zawodach był bardzo udany. Mimo zdobycia miejsca na podium podczas sobotnich zawodów Grzegorz Musz podjął decyzję o rezygnacji ze startu w niedzielę, na rzecz testów samochodu na drodze o charakterystyce odcinka specjalnego.

 

Źródło: Arkadiusz Bar

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl