7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwsze wyjazdowe spotkanie Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych

W dniach 17-19 maja br. gościła w Przemyślu Podkarpacka Rada Organizacji Pozarządowych na swoim, pierwszym wyjazdowym posiedzeniu. Celem spotkania było m.in. zapoznanie się z modelem współpracy władz miasta Przemyśla z organizacjami pozarządowymi. W trakcie pobytu członkowie Rady spotkali się z Prezydentem Miasta Przemyśla, który podzielił się swoimi doświadczeniami z udziału w pracach trzech kadencji Rady Działalności Pożytku Publicznego.  Członkowie Rady wzięli także udział w warsztatach „Diagnoza potencjału oraz planowanie działalności PROP” oraz „Prawne aspekty realizacji ustawy o DPP i W", a także wysłuchali wykładu „Prawo samorządowe w kontekście współpracy z NGO”.

 

Rada składa się z 50 przedstawicieli organizacji pozarządowych, wybranych we wszystkich powiatach województwa podkarpackiego. Celem działania Rady jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego województwa Podkarpackiego poprzez reprezentowanie, wzmacnianie i integrowanie sektora pozarządowego.

Robert Gawlik

Pełnomocnik Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych
 

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl