10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl w TVP 1

Przemyśl w TVP 1 - 26 maja godzina 12:45 

Maciej Orłoś z Anną Karna w podróży po Polsce w poszukiwaniu niezwykłych miejsc przybyli do Przemyśla. W każdym odcinku prezenterzy poruszają się indywidualnie dwoma różnymi trasami. Maciej Orłoś przedstawi widzom Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Dzwonów i Fajek, Muzeum Historii Miasta Przemyśla oraz Zamek Kazimierzowski. Anna Karna zaprezentuje Zniesienie z Kopcem Tatarskim, Zamek w Krasiczynie, Arboretum w Bolestraszycach, oraz forty –XIII San Rideau, XV „Borek” i I „Salis Soglio”. Wspólnie wyjdą na Wieżę Katedralną.

Zapraszamy do kibicowania Ani i Maćkowi i do głosowania na prezenterów, które odbywa się na stronie www.niemajakpolska.tvp.pl.

tekst i zdjęcia: Wydział Sportu i Turystyki UM

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl