3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nabór wolontariuszy do pomocy przy realizacji polsko – niemieckiego przedsięwzięcia

Wydział Kultury Urzędu Miejskiego w Przemyślu ogłasza nabór wolontariuszy do pomocy przy realizacji polsko – niemieckiego przedsięwzięcia z okazji 20-lecia współpracy między miastami Przemyśl i Paderborn. Impreza odbędzie się w dniach 14 – 16 czerwca 2013 r., uczestnicy będą przyjeżdżać od 12 czerwca.

 

Kto może zostać wolontariuszem?

W związku z rodzajem imprezy poszukujemy osób pełnoletnich, otwartych, łatwo nawiązujących kontakty i posługujących się językiem niemieckim w stopniu co najmniej komunikatywnym.
Z kandydatami będzie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna, sprawdzająca umiejętności językowe. Mile widziane będą certyfikaty lub dyplomy świadczące o znajomości językowej.

 

Od wolontariuszy oczekujemy także dyspozycyjności w czasie przygotowania do imprezy i jej trwania, tj. od rana do późnych godzin wieczornych. Szczegółowy plan imprezy, harmonogram pracy oraz przydzielenie obowiązków wolontariuszy nastąpi podczas spotkania organizacyjnego, którego termin zostanie uzgodniony na początku czerwca.

Co będzie należeć do zadań wolontariusza?

 

Rolą wolontariuszy będzie opieka nad niemieckimi grupami: artystycznymi, kulinarnymi i organizacyjnymi, uczestniczącymi w imprezie. Wolontariusz będzie pełnił rolę łącznika miedzy gośćmi a organizatorami z Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

Co zapewniamy?

- zdobycie ciekawego doświadczenia

- możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z partnerem niemieckim

- identyfikator wolontariusza

- ubezpieczenie NNW

- napoje i ciepłe posiłki


Zgłoszenia wg załączonego formularza prosimy kierować do 27 maja 2013 r. na adres mailowy Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Przemyślu:
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny na nr: 16 678 31 70 lub 16 675 20 83

 

Opublikował:  | Data publikacji: 16-05-2013 08:26
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 14-05-2014 10:31