11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Turniej Piłkarski Przedszkolaków - fotorelacja

I Turniej Piłkarski Przedszkolaków w Przemyślu odbył sie z okazji dnia Konstytycji 3-go Maja na Orliku przy ul. Dworskiego. W turnieju wzięły udział zespoły dzieci do lat 7, czyli w kategorii "Bambini", które rywalizowały ze sobą w różnorodnych konkurencjach piłkarskich, kończąc rywalizację meczami piłkarskimi. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej. Dofinansowanie otrzymaliśmy z Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
 
W końcowej klasyfikacji zwyciężył zespół gospodarzy, czyli Katolicka Akademia Piłkarska Przedszkolaka z Przemyśla prowadzony przez duet trenerski: Maciej Kamiński i Henryk Łaskarzewski przed zespołem z Buszkowic i Przedszkolakami Reprezentacji w Przemyślu.
Udział w Turnieju wzięło ponad 50 adeptów piłki nożnej, otrzymując słodycze i nagrody rzeczowe.
 
Za najlepszych zawodników turnieju uznano:
najlepszy bramkarz: Paweł Palko
najlepszy strzelec: Jacek Pudlik
kreatywny zawodnik: Fabian Nowacki
najmłodszy zawodnik: Macel Jamrozik
 
Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Paweł Palko, Adrian Kuć, Adrian Kijanka, Jacek Pudlik, Oskar Korpal, Jakub Gazda, Adrian Wróbel, Fabian Nowacki, Wojciech Hiszpan, Dawid Żywutski, Marcel Jamrozik, Tomasz Paja, Jacek Czajka, Jakub Buchtalan.
 
Turniej miał na celu upamiętnienie ważnego wydarzenia historycznego, którym było uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, popularyzację dyscypliny sportowej, jaką jest piłka nożna oraz zapewnić dobrą zabawę dla najmłodszych i integrację rodziców małych piłkarzy.

Już dzisiaj zapraszamy na obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 28 maja w Szkole Podstawowej nr 4 organizowane wspólnie z „Salezjańskim" Zarządem Osiedla Nr 5 w Przemyślu. Rozpocznemy turniejem piłkarskim, dlatego zapraszamy na treningi w ramach Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka.

Relacja z turnieju w mediach:


http://www.gazetaprzemyska.pl/artykul-i_turniej_pilkarski_przedszkolakow_w_przemyslu-555

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130511%2FSPORT20%2F130519955

 

Źródło: Maciej Kamiński
 

JPGNULL (154,19KB)

JPGNULL (142,41KB)

JPGNULL (129,35KB)

JPGNULL (133,05KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 15-05-2013 08:26
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-05-2013 08:32