14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Premiera bajki "Murzynek Mambo..." - fotogaleria

12 maja 2013 r. – Premiera bajki „Murzynek Mambo czyli początek cywilizacji białego człowieka” w wykonaniu aktorów Sceny Komediowej Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

W niedzielę 12 maja w ramach „Poranków teatralnych” na scenie Zamku Kazimierzowskiego odbyła się premiera nowego przedstawienia w repertuarze Przemyskiego Centrum Kultury Nauki ZAMEK. Bajkę „Murzynek Mambo czyli początek cywilizacji białego człowieka” napisał Marek Rębacz z myślą nie tylko o najmłodszych widzach.

 

Jest to historia, której akcja rozgrywa się na egzotycznej wyspie Zmora-Zmora. Wyspie, na której życie leniwie toczy się w słonecznych promieniach i przyjemnie upływa na nicnierobieniu. Wszystko co jest potrzebne do egzystencji można zdobyć bez jakiegokolwiek wysiłku. Czarnoskórzy mieszkańcy żyją tam w zgodzie z przyrodą, nawet z dzikimi zwierzętami.

Jednak błogą sielankę burzy przyjście na świat białego chłopca, który zmienia podejście do rzeczywistości wszystkich mieszkańców Zmora-Zmora. Żeby zobaczyć co się wydarzy w dalszej części przedstawienia najlepiej przyjść i obejrzeć kolejne spektakle, na które serdecznie zapraszamy.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 14-05-2013 15:57
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:41