2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Polak, Niemiec dwa bratanki? – konkurs z nagrodami!

Od 20 lat Przemyśl prowadzi współpracę z niemieckim miastem Paderborn. Nasze miasto ma też dobre kontakty z kilkoma innymi niemieckimi partnerami.

Chcemy Państwa zapytać, czy macie jakieś ciekawe osobiste doświadczenia, które wyniknęły z tej współpracy. Może przyjaźń na całe życie, może interesujące spostrzeżenia, może całkowita zmiana nastawienia do sąsiada zza Odry? Napiszcie o tym i weźcie udział w konkursie. Jego zasady są szczegółowo opisane w załączonym regulaminie, dostępnym także w Wydziale Kultury Urzędu Miejskiego. Wasze refleksje będą dla nas bardzo cenną informacją.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Konkursu

Oświadczenie uczestnika Konkursu

Oświadczenie opiekuna prawnego uczestnika Konkursu

 

Organizator – Urząd Miejski w Przemyślu.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl