10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Powitanie wiosny

21 marca reprezentacja uczniów Gimnazjum nr 3 udała się na przemyski Rynek, gdzie mieszkańcy miasta witali radośnie wiosnę. Gimnazjalistom towarzyszyła mierząca 275 cm "Gimrzanna Trzecia", która wygrała konkurs na największą marzannę. Jak nakazuje tradycja, kukiełkę należy utopić. Ponieważ Gimrzanna była za duża, w odmętach Sanu zginęła inna mroźna niewiasta, której twórcą był Bartosz Zacharko. Wygrał on szkolny konkurs na marzannę zorganizowany przez Szkolny Klub Turystyczny „Gimstopy”.

Dzień później odbył się konkurs na najlepszy strój dla pana lub pani Wiosny. Konkurs wygrała klasa Ia. Dodatkowo we wszystkich klasach zrobiło się kolorowo. Każda klasa ubrała się na inny kolor, wcześniej wylosowany. W szkolnych ławkach zasiadły więc klasy: „różowa”, „niebieska”, „biała” i wiele innych.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl