2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej dla Trampkarzy rocznika 1999

Stowarzyszenie dla Przemyśla Regia Civitas z okazji Dnia Flagi  w dniu 2 maja organizuje Turniej Piłki Nożnej dla Trampkarzy rocznika 1999. Turniej rozpocznie się o godz. 10.00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 odśpiewaniem Hymnu Narodowego. Następnie zgłoszone drużyny rozpoczną rywalizację sportową. Około godziny 14.45 zostaną wręczone dyplomy, puchary oraz nagrody indywidualne przez Prezydenta Miasta Przemyśla i przedstawicieli Stowarzyszenia Reagia Civitas.
O godzinie 15.00 rozpocznie się mecz towarzyski pomiędzy członkami i sympatykami Regia Civitas a członkami i sympatykami Platformy Obywatelskiej.
 
SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA TYM NAJMNIEJSZYM JAK RÓWNIEŻ TYM WIĘKSZYM !!!
Z pozdrowieniami  
Zarząd Stowarzyszenia Regia Civitas

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl