1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarcie Punktu Informacji Turystycznej na dworcu PKP

Otwarcie Punktu Informacji Turystycznej na dworcu PKP

W dniu 24 kwietnia, o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Informacji Turystycznej pn. „Stacja Przemyśl” w holu głównym dworca PKP.
W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla uroczystościom towarzyszył Pan Wojciech Błachowicz Wiceprezydent Miasta Przemyśla, który otworzył symbolicznym przecięciem wstęgi działalności punktu „it”. Informacja Turystyczna „Stacja Przemyśl” będzie czynna od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 18. Turyści będą mogli uzyskać informacje w języku angielskim i niemieckim o Przemyślu, jego zabytkach, wydarzeniach kulturalnych oraz otrzymać materiały promujące miasto Przemyśl, pamiątki związane z Przemyślem i inne niezbędne informacje zachęcające do odwiedzenia najciekawszych miejsc i atrakcji turystycznych w Przemyślu. Otwarcie punktu „it” to inicjatywa młodej, aktywnej przemyślanki pani Agaty Siwak zafascynowanej pięknem i historią naszego miasta.

Informacja Turystyczna „Stacja Przemyśl”
37-700 Przemyśl
Pl. Legionów 1
tel./fax 16 735 23 33
It.stacjaprzemysl@o2.pl
Skype: it.stacjaprzemysl

 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl