4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UKS GIM BASKETS 2 Przemyśl wygrał V Międzynarodowy Festiwal koszykówki chłopców KARPATIA 2013 rozegrany w hali POSiR w Przemyślu w dniach 19 - 21.04.2013

Wyniki:
UKS Gim Baskets 2 Przemyśl – Politechnika Lwów 66:40 (19:11, 16:11, 15:4, 16:14)
Punkty: Skoczylas 12, Cieśla 10, Majka Kacper 9, Reichert 8, Majka Wiktor 7, Gorzelnik 6, Osikowicz 4, Siwak 4, Duplaga 3, Dul 3, Śliwiński 0,
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – ŠKM Akademik Prešov 87:50 (15:17, 22:7, 26:8, 24:18)
Kadra Lubelszczyzny – BKM Svit 77:71 (16:24, 20:19, 29:10, 12:18)
UKS Gim Baskets 2 Przemyśl – Kadra Lubelszczyzny 90:57 (33:10, 11:23, 23:7, 23:17)
Punkty: Skoczylas 24, Majka Kacper 14, Majka Wiktor 13, Siwak 9, Reichert 8, Cieśla 7, Osikowicz 7, Gorzelnik 4, Dul 4, Duplaga 0, Śliwiński 0
BKM Svit – ŠKM Akademik Prešov 73:70 (20:15, 4:19, 16:19, 23:10, dogr. 10:7)
UKS Gim Baskets 2 Przemyśl – ŠKM Akademik Prešov 102:53 (28:13, 27:15, 21:12, 26:13)
Punkty: Osikowicz 32, Skoczylas 14, Majka Kacper 10, Reichert 10, Dul 8, Śliwiński 7, Gorzelnik 7, Majka Wiktor 6, Siwak 4, Cieśla 4, Duplaga 0,
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – Politechnika Lwów 65:43 (13:4, 9:16, 18:14, 25:9)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – UKS Gim Baskets 2 Przemyśl 51:101 (10:31, 14:14, 19:25, 8:31) Punkty: Osikowicz 27, Skoczylas 5, Majka Kacper 21, Reichert 9, Dul 0, Śliwiński 1, Gorzelnik 8, Majka Wiktor 10, Siwak 3, Cieśla 15, Duplaga 2,
Politechnika Lwów – BKM Svit 60:75 (15:23, 18:13, 12:20, 15:19)
Kadra Lubelszczyzny – ŠKM Akademik Prešov 79:55 (27:20, 17:14, 19:12, 16:9)
Politechnika Lwów – Kadra Lubelszczyzny 63:73 (9:8, 9:15, 20:28, 25:21)
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Svit 74:59 (19:12, 19:18, 21:13, 15:16)
ŠKM Akademik Prešov – Politechnika Lwów 26:42 (5:12, 9:10, 3:9, 9:11)
BKM Svit – UKS Gim Baskets 2 Przemyśl 36:87 (17:16, 5:22, 2:22, 12:27)
Punkty: Osikowicz 30, Majka Kacper 28, Skoczylas 7, Dul 6, Majka Wiktor 6, Reben 6, Reichert 3, Śliwiński 1, Gorzelnik 0, Cieśla 0, Duplaga 0,
Kadra Lubelszczyzny – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 62:91 (18:28, 15:21, 11:27, 18:15)

TABELA TURNIEJU
1. UKS Gim Baskets 2 Przemyśl
2. BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
3. Kadra Lubelszczyzny
4. BKM Svit
5. Politechnika Lwów
6. ŠKM Akademik Prešov

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
ALL STAR TURNIEJU:
1) Badio Stiepan (Lwów)
2) Żupina Richard (Presov)
3) Ovciarik Andriej (Spisska Nova Ves)
4) Kubasky Samuel (Svit)
5) Emilian Skoczylas (Przemyśl)
6) Filipiuk Kacper (Lublin)

MVP TURNIEJU
Kacper Majka (Przemyśl)

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU
Osikowicz Mateusz (Przemyśl) 100 pkt.

 

Źródło: Krzysztof Młot

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL