2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Współpraca międzynarodowa gminy z perspektywy młodych mieszkańców

Związek Miast Polskich realizuje w 2013 roku projekt pt. "Współpraca partnerska narzędziem aktywnym obywatelstwa", przy wsparciu Komisji Europejskiej, w ramach programu "Europa dla Obywateli - środki wsparcia 2013". Partnerami w realizacji projektu są Czeski Związek Miast i Gmin, Słowacki Związek Miast i Gmin, Niemiecka Sekcja Rady Gmin i Regionów Europy, Francuska Sekcja Rady Gmin i Regionów Europy, Sieć Sweden - Emilia Romagna.

W ramach projektu zaplanowane są dwie konferencje międzynarodowe oraz adresowany do młodzieży konkurs, na realizację krótkiego materiału filmowego, prezentującego współprace partnerską miasta, widzianą oczami młodego pokolenia.

W załączeniu regulamin konkursu i formularz zgłoszenia. Informację dostępne są również na stronie www.polityka-zagraniczna-samorzad.info w zakładce "Act4T".

Kontakt:

Biuro Zawiązku Miast Polskich
zespół ds. współpracy z zagranicą
Katarzyna Paczyńska, Alicja Stachowiak

tel.: 61 633 50 56
e-mail:

PDFNULL

PDFNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl