12.8 °C
×

Lekkoatletyka szkolna - Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

16 kwietnia na terenie kampusu Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 8x 800m w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Trzy medale wywalczyli uczniowie szkół przemyskich uczestniczących w zawodach. Złote medale  wywalczyły uczennice z Gimnazjum Nr 5 w składzie; Wywrot Wiktoria, Lew Kinga, Sieczko Angelika, Gil Patrycja, Szumada Maria, Sura Karolina, Stańko Klaudia, Strzelec Justyna / op. Sugier Maria/, które 21 kwietnia będą reprezentować Podkarpacie w Finale Ogólnopolskim w Łodzi  z szansami na wysokie miejsce. Srebrne medale zdobyli chłopcy z Gimnazjum Nr 5 biegnący w składzie; Sidor Kamil, Lewicki Piotr, Opaluch Kamil, Wróbel Piotr, Sieczko Adrian, Kukurski Piotr, Kida Jakub, Kozioł Wojciech / op. Sugier Maria/.
Bardzo dobrze spisały się uczennice SP 4, które również wywalczyły srebrne medale, biegnąc w składzie; Skowronek Joanna, Olejko Magdalena, Chrobak Martyna, Warecka Julia, Kaczmarska Aleksandra, Żołyniak Wiktoria, Jodłowska Julia, Jabłońska Izabella / op. Sugier Krzysztof/

Źródło: Krzysztof Sugier