8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ważne informacje:

1. Wydział Sportu i Turystyki realizując Uchwałę Nr 294/2010 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 10 listopada 2010 r. w sprawie warunków i trybu finansowania zadań z zakresu sportu w Gminie Miejskiej Przemyśl informuje, że wnioski o przyznanie nagród, wyróżnień za wyniki sportowe i działalność w zakresie sportu należy składać do 17 kwietnia 2013r. w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego, Rynek 1. Uprawnionym do składania wniosków jest klub sportowy lub organizacja pozarządowa prowadząca działalność sportową.

Szczegółowe informacje pod linkiem:

a) Wniosek o przyznanie przez Prezydenta Miasta Przemyśla nagrody/wyróżnienia dla zawodnika/drużyny za wysokie wyniki sportowe.

b) Wniosek o przyznanie przez Prezydenta Miasta Przemyśla nagrody/wyróżnienia dla trenera/instruktora/wolontariusza.

c) Uchwała Nr 294/2010 Rady Miejskiej w Przemyślu.

Jak co roku wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się na uroczystej sesji Rady Miejskiej w dniu 3 maja 2013r.

Wnioski złożone po terminie zostaną rozpatrzone w miarę posiadanych środków finansowych.

 

Przygotowała M. Kroczek

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl