1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Sakralnej Pogranicza

Towarzystwo Miłośników Sztuki Sakralnej planuje w tym roku wydać książkę z materiałami z I MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SZTUKI SAKRALNEJ POGRANICZA, który odbył się w Przemyślu w 2011 roku. W październiku b.r. zostanie zorganizowana druga edycja tego Festiwalu, w ramach którego odbędą się dwie wystawy, warsztaty ikonograficzne dla dzieci, sesja naukowa oraz koncert muzyki sakralnej.
W związku z niewystarczającymi środkami niezbędnymi dla zrealizowania powyższych przedsięwzięć na odpowiednim poziomie, Zarząd Towarzystwa prosi o wsparcie. Można tego dokonać w formie darowizny lub wpłacając zaliczkę na planowane wydawnictwo; przedsiębiorstwom zaś proponuje się umieszczenie w nim odpłatnie kolorowej reklamy.

Osoby zainteresowane taką formą wsparcia proszone są o kontakt e-mail – sztuka.tmss@wp.pl lub tel. 662237847. Przedpłat (ok. 20 zł. + koszty przesyłki, z podaniem danych, adresu oraz z dopiskiem „na książkę”) można dokonywać na konto: Towarzystwo Miłośników sztuki Sakralnej, ul. Równa 2, 37-700 Przemyśl, Kredyt Bank – Bank Zachodni WBK S.A.  O/ Przemyśl, NR 34 1500 1634 1216 3005 2048 0000.

Więcej nt. Festiwalu oraz przygotowywanej publikacji w załączeniu.

Szczegółowe informacje dotyczące Towarzystwa oraz jego działalności znajdują się na stronie www.tms-sacr.eu


 

DOTMateriały z konferencji naukowej I Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Sakralnej Pogranicza

DOTII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Sakralnej Pogranicza

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl