6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukces w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przemyślu

Ta radosna wiadomość obiegła szkołę w dniu 15 marca 2013, kiedy na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ukazała się informacja o wynikach III etapu konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2012/2013. Spośród 15 laureatów z całego województwa na jej liście znalazł się uczeń kl. VIa naszej szkoły Ignacy Kuchciński jako jedyny laureat szkół przemyskich.
Jego koleżanka z klasy Karina Ryczkowska została finalistką tego konkursu. Uczniowie Ci przygotowywani przez p. Irenę Pencak dużo pracowali nad wzbogacaniem słownictwa, poszerzaniem wiedzy z kultury krajów anglojęzycznych oraz praktycznym zastosowaniem reguł gramatycznych w licznych ćwiczeniach I, II i III etapu. Dużo czasu spędzali z językiem angielskim w domu i na dodatkowych zajęciach. Ich systematyczna praca od klasy czwartej zaowocowała w klasie szóstej.
Szczerze im gratulujemy i cieszymy się z tak wysokich osiągnięć. Oczywiście życzymy im dalszych sukcesów w naszej szkole jak i na przyszłość w gimnazjum.

JPGSukces w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl