11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukces w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przemyślu

Ta radosna wiadomość obiegła szkołę w dniu 15 marca 2013, kiedy na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ukazała się informacja o wynikach III etapu konkursu języka angielskiego dla szkół podstawowych województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2012/2013. Spośród 15 laureatów z całego województwa na jej liście znalazł się uczeń kl. VIa naszej szkoły Ignacy Kuchciński jako jedyny laureat szkół przemyskich.
Jego koleżanka z klasy Karina Ryczkowska została finalistką tego konkursu. Uczniowie Ci przygotowywani przez p. Irenę Pencak dużo pracowali nad wzbogacaniem słownictwa, poszerzaniem wiedzy z kultury krajów anglojęzycznych oraz praktycznym zastosowaniem reguł gramatycznych w licznych ćwiczeniach I, II i III etapu. Dużo czasu spędzali z językiem angielskim w domu i na dodatkowych zajęciach. Ich systematyczna praca od klasy czwartej zaowocowała w klasie szóstej.
Szczerze im gratulujemy i cieszymy się z tak wysokich osiągnięć. Oczywiście życzymy im dalszych sukcesów w naszej szkole jak i na przyszłość w gimnazjum.

JPGSukces w Szkole Podstawowej Nr 1 w Przemyślu (380,54KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 10-04-2013 11:07
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:40