-6.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Integracyjna Olimpiada Siatkówki Rodzinnej - Memoriał imienia Antoniego Rajzera"

Podkarpackie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej uprzejmie informuje, że w dniu 25.05.2013r. na obiektach sportowych Uniwersytetu Rzeszowskiego ul. Kasprowicza 1 w Rzeszowie zostanie rozegrana Integracyjna Olimpiada Siatkówki Rodzinnej – Memoriał imienia Antoniego Rajzera, na którą zapraszamy.

Nadrzędnym celem tej Olimpiady jest promocja aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży, całych rodzin i osób niepełnosprawnych oraz popularyzacja piłki siatkowej wśród licznej rzeszy społeczeństwa naszego województwa, jak również upamiętnienie wieloletniej działalności Antoniego Rajzera, współtwórcy sukcesów drużyn piłki siatkowej w Województwie Podkarpackim. W związku z powyższym zapraszamy chętnych do udziału w Olimpiadzie oraz rozpropagowanie tej inicjatywy wśród społeczności waszego regionu.

 

Z poważaniem
Prezes
Podkarpackiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej
mgr  Mieczysław DoskoczW załączniku regulamin zawodód.

 

DOTNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl