14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Przemyski Maraton Fitness - edycja wiosenna.

Osoby, którym doskwiera przesilenie wiosenne, nadmiar kilogramów lub brak sił, nie mogą ominąć najbardziej energetycznego wydarzenia tego roku. Wiosenną pobudkę, która nastroi nas na kolejne miesiące odbędzie się w  sobotę, 13 kwietnia 2013 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu.

- Zapraszamy wszystkich, którzy kochają ruch, emocje i dobrą zabawę. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia.

To druga tego typu impreza w naszym mieście i jak poprzednio będzie to niecodzienna dawka fitnessowej zabawy, a różnorodne formy aerobiku, prowadzone przez profesjonalnych, licencjonowanych instruktorów fitness, spowodują, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Druga edycja maratonu odbędzie się przy współpracy ze Stowarzyszeniem dla Przemyśla REGIA CIVITAS. Patronat medialny nad imprezą objęła „Gazeta Przemyska” natomiast sponsorem imprezy jest firma POSiR – Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Capri Service Sp. z o.o. dystrybutor wody źródlanej Essentia-vitae,  OSHEE Polska Sp. z o.o., Goodshoes, oraz FHU Metpol

Szykuje się prawdziwe święto fitnessu.

Rozpoczęcie maratonu godz.11:00

Planowane zakończenie godz. 15:00

Wstęp 20 zł / wcześniejsza rezerwacja telefoniczna/, 30 zł /zgłoszenie w dniu imprezy/.

Liczba miejsc ograniczona - zapisz się już dziś!

Informacje i zapisy Elżbieta Niegowska - Śliwiak telefon: 515 174 371

Maraton będzie czterogodzinnym ciągiem różnorodnych zajęć w 30-minutowych blokach, podczas których osoby nie związane na co dzień z tematyką aerobiku będą mogły poznać przekrój i specyfikę każdego z rodzajów zajęć treningowych. Dlatego zaproszenie skierowane jest nie tylko do osób trenujących, ale przede wszystkim do osób, które chcą poznać różne style ćwiczeń oraz aktywnie i zdrowo spędzić sobotnie przedpołudnie. Wszystko odbędzie się w rytmie energetycznego tańca, zumby, zumby sentao, stepu, tańca na trampolinach, aeroboxingu oraz wzmacniającego TMT i fit ballu. Zaproszenie skierowane jest zarówno dla  pań, jak i panów. To nie jest żaden konkurs na wydolność.  Tego dnia liczyć się będzie tylko dobry nastrój. Do grupy będzie można dołączyć w dowolnym momencie, jak również w każdej chwili możliwe będzie zrobienie sobie przerwy. Będą prezentowane nie tylko przeróżne style zajęć, ale także przyrządy, sprzęty gimnastyczne, aby przybliżyć wszystkim ich przeznaczenie.

Oprócz ćwiczeń, dla uczestników maratonu przewidziane są również dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Wszystkie uczestniczki sobotniej imprezy otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa w II Przemyskim Maratonie Fitness. Wśród atrakcji zaplanowany jest także pokaz aerobiku fit nastolatek, który prezentować będą dziewczyny z Gimnazjum nr 5 w Przemyślu, mistrzynie Podkarpacia w aerobiku 2011 r.

 GWARANTUJEMY  WSPANIAŁĄ  ZABAWĘ

 

Źródło:
Robert Kazimir
Sekretarz Zarządu 
REGIA CIVITAS

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl