2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Reprezentacja Gimnazjum nr1 w Finale Wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt!!!

W dniu 26.03.2013r. w Grodzisku Dolnym odbył się półfinał wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt. Przemyśl reprezentowały dziewczęta z Gimnazjum Nr 1 zajmując I miejsce co dało im awans do Finału Wojewódzkiego. Pokonały Gimnazjum w Dynowie 13:11 (4:7) i Gimnazjum w Grodzisku Dolnym 14:11 (7:9). Wcześniej pewnie wygrały rozgrywki powiatowe. W zawodach rejonowych pokonały Gimnazjum w Stubnie 14:10, Gimnazjum w Oleszycach 15:6, Gimnazjum w Gniewczynie Łańcuckiej 13:8, Gimnazjum w Rozborzu Długim 11:3.

W składzie reprezentacji Gimnazjum Nr 1 wystąpiły: Augustyn Klaudyna, Majewska Urszula, Stanowska Paulina, Wasyłeczko Dominika, Kroczek Zuzanna, Błażkowska Klaudia, Lachczyk Dominika, Orlańska Paulina, Wyrwicz Amelia, Cielecka Katarzyna, Łakomska Beata, Zabrowarny Monika, opiekun: Przemysław Korobczak.

Najlepszą zawodniczką drużyny uznano Klaudię Błażkowską, a najlepszą zawodniczką całego turnieju została Zuzanna Kroczek.

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl