-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Posiedzenie Zarządu Gmin Fortecznych z udziałem członków Zarządu Województwa Podkarpackiego

26 marca br. (wtorek) w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbędzie się (sala narad) wspólne posiedzenie Zarządu Związku Gmin Fortecznych z Zarządem Województwa Podkarpackiego.

Porządek obrad:

godz. 11.00 - Posiedzenie Zarządu Związku Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl (miejsce:  duża sala Urzędu Miejskiego w Przemyślu). Głownym jego tematem będzie Omówienie przygotowania do realizacji projektu „Zagospodarowanie zespołu zabytkowego Twierdzy Przemyśl w celu udostępnienia dla turystyki kulturowej, etap I”.

godz. 11.40- Spotkanie z Zarządem Województwa Podkarpackiego (miejsce:  duża sala Urzędu Miejskiego w Przemyślu).

godz. 11.50  Posiedzenie wspólne z Zarządem Województwa Podkarpackiego (miejsce: duża sala Urzędu Miejskiego w Przemyślu)

Porządek posiedzenia:
Omówienie tematu:  „Jak w perspektywie strategii realizowanej przez województwo podkarpackie może wyglądać kontynuowanie zadań w etapie II i III projektu – zagospodarowania zespołu zabytkowego Twierdzy Przemyśl w celu udostępnienia dla turystyki kulturowej, etap I. Czy etap II i III projekt ma szanse uzyskać status projektu kluczowego?”
Dodatkowymi tematami spotkania będą:

- „ Reaktywacja historycznego połączenia kolejowego z Przemyśla do Ustrzyk Dolnych”.
-  „Wojewódzki Plan Gospodarki Odpadami".

 

 

O godzinie 13.15 zapraszamy przedstwcieli mediów do udziału w konferencji prasowej (sala USC Urzędu Miejskiego w Przemyślu)

Opublikował:  | Data publikacji: 22-03-2013 16:09
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:40