13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrzostwa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w SP nr 5

18 marca 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu w Kategorii Młodzik Starszy Dziewcząt. Za zgodą Urzędu Miasta w Przemyślu oraz pani Małgorzaty Ziober – dyrektora placówki, turniej rozegrano w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Przemyślu.

Imprezę, swoją obecnością, uświetnili: pan Mieczysław Golba – poseł na sejm RP, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu oraz pan Henryk Łaskarzewski – przewodniczący Wydziału Młodzieżowego, trener koordynator OZPN-u w Jarosławiu.

Na szczególne wyróżnienie zasługują sędziowie: pan Wiesław Szkrabut oraz pan Kamil Kuźma, którzy z wielkim oddaniem, w pełni profesjonalnie i obiektywnie wykonywali swoją pracę.

Jako współorganizatorzy imprezy, z ogromną radością przyjęliśmy wynik mistrzostw – I miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły. Cieszymy się, że wśród uczniów SP5 są tak utalentowane sportsmenki.

Kolejne miejsca zajęli:

II – SP Wierzbna

III – SP Cieszacin Wielki

IV – UKS Piętnastka w Przemyślu

V – UKS 6 w Przemyślu

VI – Żurawiczanka – Żurawica

VII – UKS Olimp Stubno

VIII – SP Kaszyce

Nagrodę dla najmłodszej uczestniczki mistrzostw ufundował pan Marek Rząsa – poseł na sejm RP. Otrzymała ją Emilia Grabowska z SP Kaszyce.

Pozostałe nagrody, ufundowane przez OPZN w Jarosławiu, wręczył Mieczysław Golba – poseł na sejm RP. I tak najlepszymi zostały:

- bramkarka – Nikol Mielnikiewicz SP5,

- zawodniczka – Gabriela Durlej SP 5,

- obrończyni – Sabina Czerniecka SP Wierzbna,

- strzelczyni – Patrycja Pajda Cieszacin Wielki.

Odznaczono także trenerów, propagatorów i sympatyków piłki nożnej. Brązową Odznakę OPZN w Jarosławiu, za zasługi w rozwoju piłkarstwa, otrzymał pan Marcin Wolański z ZSMiD w Przemyślu. Srebrne Odznaki OPZN w Jarosławiu powędrowały do rąk pana Macieja Kamińskiego – trenera Piłkarskiej Akademii Przedszkolaka, pana Roberta Gierlacha – nauczyciela SP 15 w Przemyślu, pana Artura Goclana z SP 1 w Przemyślu oraz pani Małgorzaty Ziober – dyrektora SP 5 – współorganizatora mistrzostw. Natomiast Złotą Odznaką OPZN w Jarosławiu uhonorowano pana Roberta Rybaka – dyrektora ZSMiD, zarządcę jednego z najlepiej funkcjonujących „Orlików” w województwie podkarpackim i w całej Polsce oraz pana Andrzeja Fedejkę – nauczyciela SP 5 w Przemyślu.

Cieszymy się, że Szkoła Podstawowa nr 5 w Przemyślu mogła być współorganizatorem tak wspaniałej imprezy. Propagujemy sport i osiągamy świetne wyniki. Będziemy nadal ćwiczyć, aby nie zaprzepaścić talentów, jakimi są nasze koleżanki – zawodniczki drużyny szkolnej. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy współorganizować imprezę sportową tak wielkiej rangi.

 

Zwycięska drużyna grała w składzie:

Kornelia Góralczyk,

Sabina Sochacka,

Gabriela Durlej,

Wiktoria Milanowska,

Weronika Sanocka,

Nikol Mielnikiewicz,

Klaudia Sidor,

Laura Jabłońska,

Dominika Sowa.

JPGNULL (94,96KB)

JPGNULL (115,16KB)

JPGNULL (118,16KB)

JPGNULL (85,34KB)

JPGNULL (119,33KB)

JPGNULL (135,89KB)

JPGNULL (112,84KB)

JPGNULL (111,18KB)

JPGNULL (99,10KB)

JPGNULL (106,58KB)

JPGNULL (113,99KB)

JPGNULL (135,85KB)

JPGNULL (121,58KB)

JPGNULL (102,36KB)

JPGNULL (82,92KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 22-03-2013 09:17
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 22-03-2013 09:20