37 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wycieczka do Wiednia i Bratysławy

 

KLUB  PTTK  "POD  CIUCHCIĄ"
ZAPRASZA CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW
26 - 27 - 28 KWIETNIA 2013
NA WYCIECZKĘ DO
WIEDNIA I BRATYSŁAWY

Program:
1 dzień
- wyjazd   26 kwietnia  2013  (piątek)   o   godz.  22-00 z Przemyśla spod Pomnika Orląt i  przejazd  do Wiednia,
2 dzień – od. godz. 9 zwiedzanie Wiednia z przewodnikiem; objazd autokarem Ringstrasse z najważniejszymi budowlami miasta (ratusz, parlament, opera, muzea, teatr i wiele innych), krótka wizyta obok kolorowego domu Hundertwassera, przejazd obok wesołego miasteczka Prater na drugą stronę Dunaju; nowoczesna dzielnica Uno City, Belweder - pałac i ogrody . Po powrocie do centrum spacer po starówce: cesarska rezydencja Hofburg, ogród różany, reprezentacyjne ulice Kohlmark i Graben, katedra św. Szczepana, zakon krzyżacki, dom Mozarta i stare dzielnice: grecka i żydowska. Ok. godz. 15   obiad w bardzo miłej restauracji z dużym ogrodem. Czas wolny na kawę i pamiątki w centrum. Przejazd do hotelu w Bratysławie. Po kolacji w miarę możliwości czasowych wieczorne zwiedzanie miasta.
3 dzień   -  po śniadaniu wyjazd do Wiednia i dalsze zwiedzanie miasta z przewodnikiem;
przejazd na Kahlenberg - wzgórze związane z odsieczą wiedeńską i piękna panorama miasta, dzielnica winnic Grinzing i letnia cesarska rezydencja Schönnbrun z wejściem do komnat. Na koniec spacer   po  ogrodach.  Ok.  godz. 12  wyjazd  do  Bratysławy  i ok.  2 godz.  zwiedzanie  miasta
z przewodnikiem; Stare Miasto, kościół św. Marcina, zamek, wieża Michalska.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Powrót do Przemyśla w godz. nocnych.

Koszt  wyjazdu  dla członków Klubu - 50 euro  + 145 zł/os
( z opłaconymi składkami na 2013 r.)                             
          
Koszt wyjazdu  dla sympatyków Klubu - 50 euro  +  185 zł/os

Kalkulacja kosztów dla grupy 40 osobowej.
Świadczenia gwarantowane w ramach kosztów wycieczki; przejazd autokarem, ubezpieczenie, 1 nocleg  w hotelu** w Bratysławie,  1 obiad w Wiedniu, 1 kolacja i   1śniadanie w Bratysławie,  przewodnik po Wiedniu i Bratysławie, opieka pilota.
We własnym zakresie - bilet wstępu do komnat pałacu w Schönnbrun - 11,50 euro/os.
Zapisy i przedpłaty w kwocie 25 euro i 70 zł w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta do  25 marca.2013 r. Pozostałą kwotę  należy wpłacić do 16 kwietnia 2013 r.
Po 25.03.2013 r. - rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego. Przy zapisie należy podać do ubezpieczenia; adres,  datę urodzenia, pesel i tel. (do ew. kontaktu).


Opublikował:  | Data publikacji: 21-03-2013 10:59
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 21-03-2013 11:03