2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent powierzył obowiązki Dyrektora Szpitala Miejskiego w Przemyślu

W dniu 21 marca br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla powierzył pełnienie obowiązków Dyrektora Szpitala Miejskiego w Przemyślu Panu lek. med. Maciejowi Lewickiemu. Na mocy Zarządzenia  87/2013 Prezydenta Miasta Przemyśla z dnia 21 marca 2013 roku będzie on pełnił obowiązki do czasu rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko kierownika Szpitala Miejskiego w Przemyślu. W piątek 22 marca br. zaplanowane zostało pierwsze spotkanie Dyrektora z załogą przemyskiej placówki medycznej.

Pan Maciej Lewicki absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łódzi, którą ukończył w 1980r. Lekarz medycyny, specjalista chirurg. Autor kilkunastu publikacji w czasopismach medycznych. Obecnie jest Radnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego (I, II, III i IV kadencji). Aktualnie pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Ochrony Zdrowia, Polityki Prorodzinnej i Społecznej. Jest również członkiem Komisji Rewizyjnej. W latach 1995-2001 kierował wojewódzkim Szpitalem w Przemyślu, gdzie jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii.
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl