0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trudne warunki drogowe w Przemyślu

Trwające drugi dzień obfite opady śniegu są przyczyną dużych utrudnień w ruchu na drogach naszego Miasta. Cały sprzęt będący w posiadaniu służb drogowych bez przerwy wykorzystywany jest do utrzymania przejezdności ulic - w obecnej chwili wszystkie główne drogi są przejezdne, na pozostałych występują trudności. Funkcjonariusz Policji kierują ruch ciężki na obwodnicę miasta, w celu odciążenia centrum Przemyśla. Według ostatnich prognoz opady śniegu będą trwać do około godziny 20.00.

Na podstawie porozumienia z Zakładem Karnym w Medyce, do pomocy w odśnieżaniu miasta skierowanych zostało 10 osadzonych, którzy już pracują w najbardziej zagrożonych miejscach. Rano służby Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej przeprowadziły kontrolę dachów obiektów wielkopowierzchniowych - komunikat w tej sprawie Inspektor skierował do właścicieli, zarządców i właścicieli obiektów budowlanych w mieście.

Dodatkowe utrudnienia na drogach Przemyśla mogą nastąpić także w nocy, kiedy przewidywana temperatura spadnie poniżej zera.

Opublikował:  | Data publikacji: 15-03-2013 13:16
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:40