2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent zainaugurował cykl spotkań ze studentami

W środę 13 marca br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla zainaugurował cykl debat ze studentami Wydziału Politologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej dotyczących funkcjonowania Jednostek Samorządu Terytorialnego. Podczas pierwszego spotkania studenci mogli zadawać pytania na różne tematy. Większość z nich dotyczyła spraw gospodarczych, inwestycji i finansów. Poruszane były również bieżące sprawy nad którymi pracują samorządowcy, a mianowicie kwestie zmian w przemyskiej oświacie i nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Miasta. Prezydent mówił o podejmowanych działaniach na rzecz podniesienia atrakcyjności miasta zarówno pod względem inwestycyjnym, jak i turystycznym.

Prezydent odpowiadając na pytania studentów zachęcał do dyskusji i wskazania tematów, które staną się przedmiotem rozważań podczas kolejnych spotkań.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl