2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyła się konferencja „Budowa przewag konkurencyjnych Polski”

W poniedziałek 11 marca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się konferencja pod tytułem: „Budowa przewag konkurencyjnych Polski” w której w imieniu Prezydenta Miasta udział wziął Wojciech Błachowicz Zastępca Prezydenta.  W ramach tego wydarzenia dyskutowano między innymi na temat instrumentów pomocowych, jako elementu poprawy konkurencyjności polskiej gospodarki.

 

Konferencja obejmowała między innymi debatę ekspertów oraz dwa panele dyskusyjne, w których udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Pracy, Parlamentu Europejskiego, świata nauki, przedsiębiorców, władz samorządowych oraz specjaliści z zakresu prawa pracy.

Ważną częścią był panel poświęcony funkcjonowaniu specjalnych stref ekonomicznych w której uczestniczyli przedstawiciele samorządów, które na swoim terenie posiadają lokalizacje inwestycyjne.
 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl