10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W dniu 8 marca w Mościskach rozegrano Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. W zmaganiach wystąpiło 6 drużyn, pięć drużyn reprezentujących Ukrainę oraz UKS 15 Przemyśl jako reprezentant naszego kraju.

Po uroczystym rozpoczęciu turnieju w czasie którego odegrano hymny narodowe Ukrainy i Polski przystąpiono do gier. Dziewczęta z Przemyśla w grupie spotkały się z drużynami Pumy Lwów oraz Starego Sambora wygrywając obydwa mecze po 2:0 i pewnie awansując do finału rozgrywek.  W finale turnieju przemyślanki spotkały się z gospodyniami, drużyną Szkoły Sportowej w Mościskach. Po bardzo wyrównanym spotkaniu  zwycięstwo 2:0 odniosła drużyna UKS 15 Przemyśl. Mecz finałowy podobnie jak cały turniej stał na bardzo dobrym poziomie sportowym oraz organizacyjnym.  Najlepszą zawodniczą  w naszej ekipie uznano Zuzannę Przewrocką, ale cała drużyna zasługuje na bardzo duże słowa uznania za poziom gry jaki zaprezentowała.

Skład drużyny: Dominika Łazor – kapitan drużyny, Alina Dyjak, Agnieszka Białasek, Ewa Szybowicz, Kamila Malczyńska, Karolina Witowska, Karolina Zwierzyńska, Magdalena Fudali, Melania Węcław, Sandra Górecka, Zuzanna Przewrocka.

JPGMiędzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt (55,42KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 12-03-2013 09:39
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 14-03-2013 09:52