5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zadaj pytanie w sprawie nowego systemu gospodarowania odpadami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców Prezydent Miasta Przemyśla zachęca do zadawania pytań związanych z nowym  systemem gospodarowania odpadami. Do Państwa dyspozycji są pracownicy Urzędu Miejskiego, którzy osobiście odpowiedzą na Państwa pytania, wątpliwości i pomogą wypełnić deklarację. Zapraszamy serdecznie do Urzędu Miejskiego w Przemyślu od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30, (Rynek 1). Podstawowe informacje dostępne są również na stronach Miejskiego Serwisu Informacyjnego pod adresem: http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/1163/.

Dodatkowo jeśli nie mogą Państwo przyjść osobiście uruchomiona została specjalna strona, na której znajdują się szczegółowe informacje. W przypadku pytań można skorzystać z zamieszczonego elektronicznego formularza, poprzez który można przesłać treść pytania. Podanie adresu e-mail umożliwi pracownikom przesłanie w odpowiedzi szczegółowych wyjaśnień tą samą drogą.


W niedzielę 24 marca br. w godzinach od 14.00-18.00 zapraszamy do Galerii Handlowej „SANOWA”. Na specjalnie przygotowanym stoisku dowiedzą się Państwo więcej na temat nowego systemu gospodarowania odpadami. Pracownicy Urzędu odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości – to również okazja do dopełnienia obowiązku właściwego uzupełnienia deklaracji.

 W dniu 21 marca br.  Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza na III edycję happeningu pod hasłem: „Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki, elektrośmieci na witaminy dla młodzieży i dzieci”. Szczegóły tego wydarzenia na plakacie.

Serdecznie zapraszamy.

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 11-03-2013 16:24
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 06-03-2014 12:40