-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zdrowy marzec prezentem dla Przemyśla

O początku do końca marca trwa w naszym mieście akcja pn. "Zdrowy marzec prezentem dla Przemyśla", która skierowana jest do wszystkich mieszkańców Przemyśla i okolic. Głównym celem akcji jest promowanie zdrowia,  a zakres i charakter  tych działań  jest bardzo szeroki i różnorodny. Dla wszystkich nas ważna jest profilaktyka i prowadzenie zdrowego trybu życia, ale nie mniej ważna jest wiedza o tym gdzie można skorzystać z pełnej informacji  na ten temat. W ramach marcowej akcji można wykonać bezpłatne badania słuchu, stóp, ciśnienia, bezpłatnej analizy wieku metabolicznego, sprawdzenia objętości mięśni i  masy kostnej czy ilości tłuszczu i wody w organizmie. Skorzystać z dużych rabatów na zdjęcia rentgenowskie, stomatologiczne czy fizjoterapeutyczne i optyczne.

Osoby chcące wziąć udział w specjalnie organizowanej akcji powinny zabrać ze sobą stosowany kupon, który jest dostępny we wszystkich medycznych placówkach i firmach biorących udział w akcji. Ponadto kupony będą dostępne w miejscach publicznych i przychodniach oraz będą rozsyłane do mieszkańców Przemyśla i wręczane do rąk w różnych wyznaczonych do tego miejscach na terenie miasta. Warto dodać, że termin akcji nie jest przypadkowy. Chcemy zwrócić uwagę ludzi na profilaktyczno - kontrolne badania po ciężkim okresie pogrypowym i sezonie najczęstszych upadków i złamań, co w przypadku nie zareagowania w odpowiednim czasie  prowadzi do nieodwracalnych skutków. 

Akcję swoim patronatem objął Prezydent Miasta Przemyśla. Informacje o firmach i placówkach medycznych biorących udział w akcji znajdują się na plakatach.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl